Prodej olejů pro vozy BMW

Motorové oleje

Máme k dispozici motorové oleje BMW na většinu automobilů, nové i starší, včetně BMW Longlife 04, BMW Longlife 01, BMW Longlife 98 a speciálních olejů BMW pro Váš vůz. Pro doporučení motorového oleje nás prosím kontaktujte.

BMW Longlife 01 0w-40
BMW Longlife 01 0w-40
BMW Longlife 04 5w-30
BMW Longlife 04 5w-30
BMW High Power Special 10W40
BMW High Power Special 10W40
BMW Longlife 98 5W40
BMW Longlife 98 5W40

 Jaký olej do Vašeho vozu BMW?

Základní vodítko pro výběr oleje je doporučení výrobce. To platí především u nových vozů. Nicméně oleje jsou pro danou specifikaci vyvíjeny podle potřeby mazání ve vztahu vůči teplotám, otáčkám, zátěži a podmínkám provozu automobilu. Společně s najetými kilometry a dle toho jak s vozem a motorem bylo a bude zacházeno je možné vybrat olej kvalitnější, či vhodnější. To má přímý vliv na další opotřebování motoru, jeho hlučnost, hladký běh, suchý start, volnoběh a spotřebu paliva či oleje.

Pro motory s větším nájezdem kilometrů (cca 140tis. km a výše) je vhodnější zvolit jinou specifikaci oleje. Můžeme ve zvláštních případech např. u starších vozů doporučit a dodat motorové oleje s přísadami (nanočástice, molbyden apod.) které ulpívají na kovových součástech a tím pádem nedochází k tak rychlému opotřebovávání např. ,,při suchém startu”, nebo když se přetrhne olejový film. Takovéto oleje způsobují, že se snižují třecí ztráty v motoru, zvyšují výkony agregátu a snížují opotřebení jeho součástí. Významně přispívají ke snížení spotřeby paliva, čímž klesá i produkce výfukových plynů. Pro doporučení a dodání těchto olejů nás prosím kontaktujte.

Sleva 10% na motorové oleje BMW při jejich výměně u nás.

Sleva platí vůči cenám uvedených pro maloobchodní prodej.

Vybrané motorové oleje v nabídce našeho ESHOPu